به نام خدا

ما سی بن سازه هستیم

گروه مهندسی سی بن در پایان دهه 70 فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت سازه های نوین آغاز نمود و پس از انجام تحقیقات در این راستا ، در مهرماه 1384 تحت نام شرکت سی بن سازه مهر فعالیت رسمی خود را آغاز کرد. مدیریت در سی بن بیش از یک دهه است که با تلاش های مستمر و نظام مند سعی کرده در راستای توسعه و صنعتی سازی ساختمان گام بردارد.

پس از فاجعه زلزله بم در سال 1382 ، با توجه به نیاز گسترده و روز افزون کشور در جهت مقاوم نمودن ساختمانها در برابر زلزله به عنوان یکی از پیشگامان، بخش عمده توان خود را در جهت سبک سازی ساختمان گذاشت. این شرکت با تحقیقات علمی متنوع و به روز درباره مباحث مربوط به مصالح سبک رایج داخل و خارج کشور در سال 1386 مفتخر به دریافت تاییدیه فنی سیستم قابهای سرد نورد شده تا پنج طبقه ساختمانی ( ارتفاع 18 متر) از مرکز تحقیقات مسکن گردید.

سی بن در ابتدا به عنوان پیمانکار دست دوم ولی مستقل ، عهده دار اجراء و انجام پروژه ها گردید و در سالهای اخیر با اتکاء به دانش فنی ، تجربه ، مهندسین متخصص و کارآزموده خود ، مسئولیت مدیریت و کنترل پروژه های پیمانکاری را عهده دار بوده است. این شرکت با حضور و مشارکت در پروژه های عمرانی ، موفق به دریافت رتبه یک ابنیه ، رتبه یک تاسیسات و تجهیزات از سازمان مدیریت و برنامه ریزی و همچنین رتبه یک انبوه سازی از وزارت مسکن و شهرسازی و انجمن انبوه سازان گردیده است

بخشی از پروژه هایی که شرکت سی بن در سال‌های اخیر به پایان رسانده است به شرح ذیل است:
ــ احداث حدود 3000 واحد اسکان موقت به روش پیش ساخته در شهرهای بم، بلافاصله پس از فاجعه زلزله در مدت 4 ماه

ــ احداث بیش از 1000 واحد مسکونی انبوه سازی با سیستم سبک و سریع ساختمانی در نقاط مختلف کشور
ــ احداث مجموعه های اداری و مجتمع های بلند مرتبه

ــ احداث دهها مجموعه خدماتی بین راهی در نقاط مختلف کشور

ــ احداث چندین پروژه بیمارستانی و درمانی در تهران

ــ احداث چندین مجموعه لوکس مسکونی در تهران

ــ احداث چند ده  ویلای مسکونی با سیستم های سبک و سریع ساختمانی

ISO

:تقدیرنامه‌ها*

:پیوندهای مفید


پرتال وزارت راه و شهرسازی


پرتال انجمن LSF ایران


پرتال مقررات ملی ساختمان


پرتال انبوه سازان تهران


پرتال نظام مهندسی ساختمان استان تهران

Audio